Nowe skarby <3
Polubili:
justyna880403
kindziior
kjduska
Ewelasypel11
liwciaa96
werra0
xxxGabusiaxxx
25262711
szelki15
kinga41195
oraz 14 innych użytkowników
nysia120
maaam takie *. * identyczny wzór :D sa piękne a przed wszytskim baaardzo wygodne! :)
ericssonka
Dla mnie bez szału, każdy już takie ma. Ale jeśli Tobie się podobają, to to jest najważniejsze ;)
szczecina_20
gdzie kupiłas i za ile ? :)
Fashionistka022
Jeju sliczne ; )
konto-usunięte
Ładne :)
Użytkownicy także przypinają:






Zaloguj się, aby dodać komentarz.