Więcej zszywek z tablicy

słodkie

Pogłaskaj mnie, przecież Ci...
Dobranoc mordeczko :b
Ja bym go nazwała Yoda, no ...
" Bo miłość to nie jes...
chcę taką ! :D :D <33
oczyska
fajny mały kudłaty słodziac...
kociaczek
kropeczka
...
...
Ooooooo *.*