Odżywka do rzęs.
Polubili:
bangowa3
jusi_94
Beciarr
iwona453
having_big_dreams
RYBKAA
aggusia21
koralina95
Sarenka1990
rozowe_flamingi
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Przylepka
Ja też bardzo polecam!
grzankii
ktoś próbował?
paulinson
genialna do pielęgnacji ust
milencia23
taka pomadka zawiera duzo mniej olejku rutynowego niz sam olej rycynowy ktory kosztuje 2 zł. używam go od jakiegoś roku i zużywam druga buteleczkę i jeszcze nic mi nigdy nie wpłynęło oka :)