Odżywka do rzęs.
Polubili:
ew
aleksia_18
Sarenka1990
Beciarr
RYBKAA
jusi_94
rozowe_flamingi
having_big_dreams
bangowa3
didisiaaa
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Przylepka
Ja też bardzo polecam!
grzankii
ktoś próbował?
paulinson
genialna do pielęgnacji ust
milencia23
taka pomadka zawiera duzo mniej olejku rutynowego niz sam olej rycynowy ktory kosztuje 2 zł. używam go od jakiegoś roku i zużywam druga buteleczkę i jeszcze nic mi nigdy nie wpłynęło oka :)