Odżywka do rzęs.
Polubili:
having_big_dreams
didisiaaa
rozowe_flamingi
andruszka
RYBKAA
iwona453
missann
bangowa3
Beciarr
Sarenka1990
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Przylepka
Ja też bardzo polecam!
grzankii
ktoś próbował?
paulinson
genialna do pielęgnacji ust
milencia23
taka pomadka zawiera duzo mniej olejku rutynowego niz sam olej rycynowy ktory kosztuje 2 zł. używam go od jakiegoś roku i zużywam druga buteleczkę i jeszcze nic mi nigdy nie wpłynęło oka :)