Więcej zszywek z tablicy

Święta, święta .......

Ajjjć za tydzień Świętaaaaa...
Ommom !
Coraz bliżej święta..... la...
Słodki :*
:) :)
W tym roku powiem babci, że...
....
Aww pięknie <3
Mniamm :)
*-*
Piękna :) 
A wy ubraliście ...
ojjj *.*
agnieszka9990

agnieszka9990

Dodane 14.12 o 23:42
Obserwuj
ojjj *.*

ojjj *.*

Polubili: mala195 yelloweye
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: