Ojjj taaak :D:D
Polubili:
juleczkalove
DisneyPrincess
isara66
MetalRock
_madzka20_
onlyair
Milica
anafi7
QueenBeeMe
szakemiki
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























rechotka
co to za slownictwo: niedorozwoj :/ chyba ktos kto go uzyl jest niedorozwojem :/
juleczkalove
ja mam tak zawsze w kościele
tytysia2003
xD tak
asia1405
haha, so true :D