Heheszki36

Heheszki36

Dodane 17.11 o 14:48
Obserwuj
Ojojojojojoj... <33

Ojojojojojoj...

<33

Polubili: paulaadula1245
Zgłoś naruszenie

Heheszki36

Ok. Leon też nie jest zły. Ja lubię ich obu, ale Diega bardziej. <3

 |  17.11 o 18:17  

hejczescpa

Tak wiem ale jak na razie MOIM ZDANIEM lepszy jest Leon ;> może później się do niego przekonam ;p

 |  1 17.11 o 18:07  

Heheszki36

Nie. Tak słyszałam. Diego nie jest zły. Dobra na początku będzie miał złe intencje, ale potem się zakocha w Violi. Leon na początku serialu też miał złe intencje wobec Vilu.

 |  17.11 o 17:54  

hejczescpa

Gówno prawda :(

 |  1 17.11 o 17:31  

Heheszki36

Wiem, że będzie. Ale w 3 sezonie i tak będzie z Diego

 |  17.11 o 17:22  

hejczescpa

I tobie się to podoba? I tak na koniec będzie z Leonem <3

 |  1 17.11 o 14:57  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: