Więcej zszywek z tablicy
Ok. Leon też nie jest zły. Ja lubię ich obu, ale Diega bardziej. <3
Tak wiem ale jak na razie MOIM ZDANIEM lepszy jest Leon ;> może później się do niego przekonam ;p
Nie. Tak słyszałam. Diego nie jest zły. Dobra na początku będzie miał złe intencje, ale potem się zakocha w Violi. Leon na początku serialu też miał złe intencje wobec Vilu.
Gówno prawda :(
Wiem, że będzie. Ale w 3 sezonie i tak będzie z Diego
I tobie się to podoba? I tak na koniec będzie z Leonem <3
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Heheszki36
Ok. Leon też nie jest zły. Ja lubię ich obu, ale Diega bardziej. <3
hejczescpa
Tak wiem ale jak na razie MOIM ZDANIEM lepszy jest Leon ;> może później się do niego przekonam ;p
Heheszki36
Nie. Tak słyszałam. Diego nie jest zły. Dobra na początku będzie miał złe intencje, ale potem się zakocha w Violi. Leon na początku serialu też miał złe intencje wobec Vilu.
hejczescpa
Gówno prawda :(
Heheszki36
Wiem, że będzie. Ale w 3 sezonie i tak będzie z Diego
hejczescpa
I tobie się to podoba? I tak na koniec będzie z Leonem <3