Organizacja
Polubili:
kall7
Agalunako
justyna_sz
pandziaaaxd
palgol
Miyo
beeluusiaa
misio_pysioo
fcbarca
beguinlubialaske
oraz 281 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























stawiamnamleko
Pomysł ciekawy, ale ciekawe jak to jest w praktyce. Z tego co widzę, aby dosięgnąć wyżej, trzeba wejść do schowka/spiżarni. Najbardziej zastanawia mnie utrzymanie porządku w środku...
inSportstyle
Bordzo mi się podoba :)
akcja_sowka07
Bardzo ciekawy pomysł