Organizacja
Polubili:
Franceska89
amanda1996
xperia91
jutkac
Paulaa97_16
natasa10
roserainbov_333
patb3
MonKate
Renatalabuz
oraz 281 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























stawiamnamleko
Pomysł ciekawy, ale ciekawe jak to jest w praktyce. Z tego co widzę, aby dosięgnąć wyżej, trzeba wejść do schowka/spiżarni. Najbardziej zastanawia mnie utrzymanie porządku w środku...
inSportstyle
Bordzo mi się podoba :)
akcja_sowka07
Bardzo ciekawy pomysł