Organizacja
Polubili:
azytja
Jadzkaa
nedrii
agga337
Slawka123
avepmhk
Sasza12321
Darcia226
katarina4
Paulaa97_16
oraz 281 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























stawiamnamleko
Pomysł ciekawy, ale ciekawe jak to jest w praktyce. Z tego co widzę, aby dosięgnąć wyżej, trzeba wejść do schowka/spiżarni. Najbardziej zastanawia mnie utrzymanie porządku w środku...
inSportstyle
Bordzo mi się podoba :)
akcja_sowka07
Bardzo ciekawy pomysł