Organizacja
Polubili:
nohartnoproblem
kasiabid93333
sylwia971111
eloncija
asia_2903
emileczkaa
lubisie00
misio_pysioo
nicola_s
19myszka98
oraz 281 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























stawiamnamleko
Pomysł ciekawy, ale ciekawe jak to jest w praktyce. Z tego co widzę, aby dosięgnąć wyżej, trzeba wejść do schowka/spiżarni. Najbardziej zastanawia mnie utrzymanie porządku w środku...
inSportstyle
Bordzo mi się podoba :)
akcja_sowka07
Bardzo ciekawy pomysł