Oryginalna filiżanka.
Polubili:
smolary
miodek13
Marzenia2604
SiskaHlapA
smileme
Masza9123
Nerana
ninaa12340
Paulinka136
Sweetycreme
oraz 3 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












mumia
wygląda to fajnie ale pić się chyba z tego nie da
miniuss1
wez to umyj..
Zaurka
napij sie z tego...