Otóż to.
Polubili:
alex225
emileczkaa
Bittersweett
t_m_2001
MaGaDa
herbatnix
aga6312
Domi222
wika125a
pou
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























konto-usunięte
Powiem coś takiego. Myślimy że mamy wszystko i to się nie zmieni oceniamy innych nie znając ich uważamy się za lepszych i to niby fajne...
krn78
Nie doceniamy tego, co mamy, to proste. Nie trzeba było aż tylu przykładów :) Problem w tym, że ludziom nie da się dogodzić. Człowiek żyje po to, żeby mieć więcej, i więcej, i więcej... i Mercedesa. Smutne...