Ozdobne wazony.
Polubili:
Jadziula
TheBlackCrow
tynaa
issska
nutellalover8
atomowka98
Bucisze16
fermata2
LittleCarmel
monisssia9933
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)