Ozdobne wazony.
Polubili:
xteenagedreamx3
Destiny4
Nat14200
fermata2
agusial8
Ann17
pourguoi
Jadziula
andzelika1108
weron8813
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)