Ozdobne wazony.
Polubili:
alusia2002
ankarl
Bucisze16
tynaa
rozalka97
fermata2
juista13
LittleCarmel
karolina_001
lifeisdeath
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)