Ozdobne wazony.
Polubili:
lifeisdeath
chillsa
seba0127
tynaa
Eleanor
Mandy2498
skybeat
Ann17
weron8813
klaudia1cwik
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)