Ozdobne wazony.
Polubili:
tynaa
Karolciia13
lifeisdeath
ZieloneChmury
weron8813
fermata2
monisssia9933
klaudia1cwik
juista13
Eleanor
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)