Ozdobne wazony.
Polubili:
pourguoi
tynaa
domi9827
weronika111
joannar
monisssia9933
Black_Rose1595
chillsa
agusial8
TheBlackCrow
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)