Ozdobne wazony.
Polubili:
Jadziula
LittleCarmel
monisssia9933
Karolciia13
agusial8
domi9827
juista13
nutellalover8
rozalka97
karolina_001
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)