Ozdobne wazony.
Polubili:
weron8813
leenka1123
Karolciia13
joannar
Eleanor
TheBlackCrow
tynaa
Jadziula
fermata2
TinaCris
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)