Ozdobne wazony.
Polubili:
xteenagedreamx3
atomowka98
jowitkaxd
klaudia1cwik
tynaa
leenka1123
nutellalover8
Daaga98
pourguoi
Gazela_pl
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)