Ozdobne wazony.
Polubili:
issska
nutellalover8
agusial8
Destiny4
karolina_001
xteenagedreamx3
Black_Rose1595
ivett
pourguoi
klaudia1cwik
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)