Ozdobne wazony.
Polubili:
karolina_001
xteenagedreamx3
pourguoi
Destiny4
aniatka
monisssia9933
TheBlackCrow
tynaa
ZieloneChmury
atomowka98
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)