Ozdobne wazony.
Polubili:
agusial8
Eleanor
pourguoi
ankarl
alusia2002
rozalka97
joannar
klaudia1cwik
LittleCarmel
chillsa
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)