Ozdobne wazony.
Polubili:
alusia2002
andzelika1108
agunia099
ivett
joannar
karolina_001
fermata2
tynaa
leenka1123
agusial8
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)