Ozdobne wazony.
Polubili:
LittleCarmel
atomowka98
Jadziula
chillsa
agusial8
tynaa
issska
jowitkaxd
seba0127
leenka1123
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)