Ozdobne wazony.
Polubili:
monisssia9933
Jadziula
Nat14200
Bucisze16
ZieloneChmury
leenka1123
Ann17
rozalka97
aniatka
ankarl
oraz 35 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:


























fiska1239
bardzo fajny pomysl.....
wedel
klejone :) inaczej się nie trzyma. ja kleiłam klejem magic
wtf1234
to chyba bez kleju ;P ja wezmę CR i zobaczę czy wyjdzie ;)
evel
jaki klej jest użyty? :)