Więcej zszywek z tablicy
prawda ranią podniebienie ale i tak je lubię ^^
smak dzieciństwa <3 pyszne ;)
moje ulubione- keczupowe :P
w biedronce są , ale nie lubię ich, zawsze raniły mi podniebienie :C
nie drozsze od innych
jeszcze są w sprzedaży ;D
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
thuglifekcpx3
prawda ranią podniebienie ale i tak je lubię ^^
95ilonka
smak dzieciństwa <3 pyszne ;)
konto-usunięte
moje ulubione- keczupowe :P
chumomorek
w biedronce są , ale nie lubię ich, zawsze raniły mi podniebienie :C
aleksandra667
nie drozsze od innych
xolaa99x
jeszcze są w sprzedaży ;D