Pamiętacie?
Polubili:
xolaa99x
aaagiii
MrsGrey
beta97
marcioszka95
mrshox18
Maralai
MoviexD
Margavette
immg
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:























thuglifekcpx3
prawda ranią podniebienie ale i tak je lubię ^^
95ilonka
smak dzieciństwa <3 pyszne ;)
konto-usunięte
moje ulubione- keczupowe :P
chumomorek
w biedronce są , ale nie lubię ich, zawsze raniły mi podniebienie :C
aleksandra667
nie drozsze od innych
xolaa99x
jeszcze są w sprzedaży ;D