Więcej zszywek z tablicy

Mój świat

...
Pamiętacie?
Co po studiach?
Mniam!
Skąd ja to znam?
Bez komentarza...
Wchodzę na USOS, a tu...
Gdy dowiadujesz się, że naj...
O, tak...
Wie ktoś, czy można jeszcze...
Pamiętacie?
Pamiętacie?
Pamiętacie?
Kto pamięta?
No racism.
No racism.
Popieram czytanie.
Zakaz przeklinania.
No anorexia.
No drinking.
No smoking!
GosiaPL

GosiaPL

Dodane 13.07 o 23:33
Obserwuj
Pamiętacie?

Pamiętacie?

Polubili: MoviexD xolaa99x Maralai beta97 95ilonka mrshox18 MrsGrey aaagiii immg marcioszka95 oraz 1 innych użytkowników
Zgłoś naruszenie

thuglifekcpx3

prawda ranią podniebienie ale i tak je lubię ^^

 |  17.07 o 19:29  

95ilonka

smak dzieciństwa <3 pyszne ;)

 |  14.07 o 12:03  

konto-usunięte

moje ulubione- keczupowe :P

 |  14.07 o 8:53  

chumomorek

w biedronce są , ale nie lubię ich, zawsze raniły mi podniebienie :C

 |  14.07 o 1:22  

aleksandra667

nie drozsze od innych

1  |  14.07 o 0:05   Pokaż odpowiedzi

xolaa99x

jeszcze są w sprzedaży ;D

 |  13.07 o 23:41   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: