pędzelki do makijażu (:
Polubili:
cytrynaxd
nayebanazakochana
Ilonka95
siwulinka91
anetaen_
goooooosiaczek
iwona453
natala326
anarbor
DominikaKM
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D