pędzelki do makijażu (:
Polubili:
Neli31498
lola_995
beautyfitnesshapines
cytrynaxd
Borsuk99
asjena
ciagle_glodna
Spektra
beverly
chaseyourdrimz
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D