pędzelki do makijażu (:
Polubili:
julietta9221
spina
wera609
asjena
kasia121199
olciafasolcia00
Arlli
zedycjilimitowanej
zosia19
MoniaxD7722
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D