pędzelki do makijażu (:
Polubili:
pysia24185
natmak9
PuniaKunia
Spektra
Pistachioss
LadyLee
smile18
alvaro
asiuniamyszka
_slowiczek_
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D