pędzelki do makijażu (:
Polubili:
Carooo
marta2306
anarbor
icanstilllove
ciagle_glodna
siwulinka91
kukartka5
olga987
violett97
Spektra
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D