pędzelki do makijażu (:
Polubili:
foczers96
kokosik24
agnieszka503
julietta9221
Fashionistka022
gorzkaosmaku
_slowiczek_
Aneksamon
jestem_hania
pysia24185
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D