pędzelki do makijażu (:
Polubili:
MoonChild
melciax
Carooo
psychodelice
Muffinaa_
nayebanazakochana
Kwitnaca_nadzieja
pollaxoo
gorzkaosmaku
dorcia_dorris
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D