pędzelki do makijażu (:
Polubili:
Spektra
xxcaroline5
Ravenn
bezwarunkowo
DominikaKM
Exceptional_Cute_Gir
oluniaM
wera609
MoniaxD7722
Kaska886
oraz 227 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:















dysia99
moim zdaniem korektor powinno nakładać się palcami.
czarnazmora
Jezu,tyle mnie jeszcze czeka :D