piękna Amanda Seyfried
Polubili:
jankekarolina
Tynkowo
wikmik21
oversize3
Leorda
werciak13
Lola154
ilciaila
PAULA8789
sunriseavenue
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Romanowe_cookie
Moim zdaniem jest perfekcyjna <3 a bez makijażu, czyli tak jak chodzi na co dzień wygląda nawet lepiej :)
Tili
Mi się podoba :). Poza tym jest dobrą aktorką.
malami84
no ma usta do ciagniecia haha
Mea
Kwestia dobrego makijażu. Bez tapety wygląda fatalnie
pietruchabb
kwestia gustu. osobiście uważam, że ma w sobie coś specyficznego i czyni Ją to ładną.
boniwinter
hmmm nie chce nikogo urazic, ale moim zdaniem jest Ona wyjatkowo brzydka. Ten jej wielkie oczeta wcale nie sa ladne wrecz przeciwnie :(