Piękna historia
Polubili:
kotkowa
DoubleSide94
andzia_03
siemamilordzie
Wikss17
ola999sz
apanachi
thend
oleksonn
daiana123
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.