Piękna historia
Polubili:
aneczka123
andzia_03
Wikss17
siemamilordzie
ola999sz
daiana123
domka_k
nisia9119
Weronika_14
lovealltheunicorns
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.