Piękna historia
Polubili:
siemamilordzie
apanachi
lovealltheunicorns
violan13
andzia_03
Marzenia2604
thend
daiana123
oleksonn
never_nevergiveup
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.