Piękna historia
Polubili:
violan13
oleksonn
daiana123
aneczka123
andzia_03
thend
wersase
Iza09
WeronaGrebowiec
ola999sz
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.