Piękna historia
Polubili:
apanachi
bestka
lovealltheunicorns
never_nevergiveup
Wikss17
wersase
domka_k
violan13
Weronika_14
SimplyBeCreative
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.