Piękna historia
Polubili:
oleksonn
daiana123
aneczka123
kotkowa
never_nevergiveup
apanachi
thend
violan13
Weronika_14
Wikss17
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.