Piękna historia
Polubili:
thend
SimplyBeCreative
kotkowa
aneczka123
Marzenia2604
lovealltheunicorns
siemamilordzie
nikita37532
oleksonn
Iza09
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.