Piękna historia
Polubili:
DoubleSide94
daiana123
wersase
lovealltheunicorns
SimplyBeCreative
kotkowa
Iza09
aneczka123
nikita37532
bestka
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.