Piękna historia
Polubili:
lovealltheunicorns
violan13
Iza09
samanta_furgal
daiana123
SimplyBeCreative
Weronika_14
bestka
ola999sz
siemamilordzie
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.