Piękna historia
Polubili:
aneczka123
oleksonn
lovealltheunicorns
Wikss17
Iza09
bestka
daiana123
violan13
Nandini
thend
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.