Piękna historia
Polubili:
wersase
aneczka123
Nandini
violan13
Wikss17
Iza09
nisia9119
oleksonn
Marzenia2604
WeronaGrebowiec
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.