Piękna historia
Polubili:
aneczka123
never_nevergiveup
apanachi
DoubleSide94
SimplyBeCreative
nisia9119
samanta_furgal
Marzenia2604
lovealltheunicorns
domka_k
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.