Piękna historia
Polubili:
bestka
kotkowa
samanta_furgal
DoubleSide94
Marzenia2604
wersase
never_nevergiveup
SimplyBeCreative
oleksonn
ola999sz
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.