Piękna historia
Polubili:
bestka
Iza09
lovealltheunicorns
siemamilordzie
apanachi
domka_k
violan13
ola999sz
nisia9119
Weronika_14
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.