Piękna historia
Polubili:
Marzenia2604
violan13
DoubleSide94
thend
lovealltheunicorns
samanta_furgal
siemamilordzie
never_nevergiveup
apanachi
Weronika_14
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.