Piękna historia
Polubili:
wersase
ola999sz
siemamilordzie
nikita37532
andzia_03
nisia9119
bestka
Marzenia2604
WeronaGrebowiec
SimplyBeCreative
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.