Piękna historia
Polubili:
Marzenia2604
SimplyBeCreative
domka_k
DoubleSide94
wersase
ola999sz
andzia_03
violan13
Wikss17
siemamilordzie
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.