Piękna historia
Polubili:
lovealltheunicorns
siemamilordzie
SimplyBeCreative
WeronaGrebowiec
kotkowa
apanachi
aneczka123
Marzenia2604
andzia_03
ola999sz
oraz 16 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























My_Myself_I
jejku, tak mnie wzruszyło... sama codziennie boję się o swojego żołnierza, a każde spotkanie po długiej rozłączce jest po prostu tak cudowne, że nie da się tego opisać słowami...
nieznszmnie
wzruszające.