piękne wnętrze
Polubili:
ciasteczkowy_maniak
monciach
Milky_Way
dycior
miniaMW
przecineczek
Pheebs
luiza1206
Hope312
Aqatkaa
oraz 104 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























iiwwoonnaa1991
Marzenie... w moim nowym domu zrobię sobie podobną kuchnie. :) a jakie płytki extra, tylko ja bym sie chyba na takie nie odważyła.