piękne wnętrze
Polubili:
kasia13413
kazikizak
kazub93
angelika_juroszek
RedBull
sreberko01
julaluczak
ciasteczkowy_maniak
Hope312
Darelka33
oraz 104 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























iiwwoonnaa1991
Marzenie... w moim nowym domu zrobię sobie podobną kuchnie. :) a jakie płytki extra, tylko ja bym sie chyba na takie nie odważyła.