piękne wnętrze
Polubili:
agusiakornel
migotka081
kazikizak
aanetkakoch
swaqofo
monciach
octavia_darko
skwarka123
djanas
33maniek33
oraz 104 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























iiwwoonnaa1991
Marzenie... w moim nowym domu zrobię sobie podobną kuchnie. :) a jakie płytki extra, tylko ja bym sie chyba na takie nie odważyła.