pieknie napisane ♡
Polubili:
Miaskosss
weronikakistela
Akwamarynka
deathflower
LilleLoe
Demi120
Avenir
paulinowe
Jestem_Jaka_Jestem
iwona453
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























justka87
Wow... Jakie to piękne i prawdziwe a zarówno cholernie trudne i bolesne.....