pieknie napisane ♡
Polubili:
sajgonka16
anna1893
Sylwiu
czarna2707
weronikakistela
lonely_fragola
deathflower
domia19963
Demi120
Zuzolka12355
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























justka87
Wow... Jakie to piękne i prawdziwe a zarówno cholernie trudne i bolesne.....