pieknie napisane ♡
Polubili:
angel343343
Wikcia62
Akwamarynka
LilleLoe
malgosia151093
carollq
kakusia7
deathflower
czarna2707
iwona453
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























justka87
Wow... Jakie to piękne i prawdziwe a zarówno cholernie trudne i bolesne.....