pieknie napisane ♡
Polubili:
deathflower
LilleLoe
lonely_fragola
cosska
angel343343
kakusia7
demba252
seeabetterday
misiaczek_18
kimseonajongi
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























justka87
Wow... Jakie to piękne i prawdziwe a zarówno cholernie trudne i bolesne.....