pieknie napisane ♡
Polubili:
paulinowe
Sylwiu
wikusinskaaa33
malgosia151093
Zuzolka12355
wiciaa_xD
Wikcia62
domia19963
love_paris
Zuza24
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























justka87
Wow... Jakie to piękne i prawdziwe a zarówno cholernie trudne i bolesne.....