pieknie napisane ♡
Polubili:
paulinowe
weronikakistela
LilleLoe
aa5iek
angel343343
Miaskosss
demba252
Misia135
lonely_fragola
kakusia7
oraz 47 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























justka87
Wow... Jakie to piękne i prawdziwe a zarówno cholernie trudne i bolesne.....