piękności
Polubili:
Nadia89
orchideeblanche
PannaEndzi
monika_monia
Kamka369
ola1002
paulinazaczyk
martyna2115
Ewelasypel11
seiya
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:






Olcikss
Też mam ten wzór na paznokciach ! Jest śliczny :D