Więcej zszywek z tablicy

zwierzaki.. ^^

tygrysy
Piękny *.*
...
,,,,,
Mozart pol roku temu. Pierw...
Fajny kotek :*
chomik :)
świniorka - Żelka ^^
świniak - Sierpek
becia_puszek

becia_puszek od Weercik

Dodane 31.05 o 15:10
Przypięte z Piękny *.*
Obserwuj
Piękny *.*

Piękny *.*

Zgłoś naruszenie

pelargonia46

Ja osobiście lubię czarno białe zdjęcia, zawsze wydatniają wszystko co się fotografuje. LEW, jego oczy przypominają mi oczy człowieka, po prostu piękne.

1  |  16.07 o 19:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: