Piękny kolor :3
Polubili:
innadziwna
helven
wiko997
czarna622
sowa123
lena9833
vananona
Olejszyn
domicella
happines_smile
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















Modmoiselle
Zawsze chciałam taki kolor, ale też boałabym się, że mam zbyt ciemną karnacje :(