Piękny kolor :3
Polubili:
innadziwna
goofyy
helven
KateKathrin
domicella
Olejszyn
sowa123
czarna622
happines_smile
wiko997
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















Modmoiselle
Zawsze chciałam taki kolor, ale też boałabym się, że mam zbyt ciemną karnacje :(