Piękny kolor :3
Polubili:
KateKathrin
vananona
goofyy
czarna622
domicella
sowa123
happines_smile
wiko997
innadziwna
Olejszyn
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















Modmoiselle
Zawsze chciałam taki kolor, ale też boałabym się, że mam zbyt ciemną karnacje :(