Piękny kolor :3
Polubili:
KateKathrin
Olejszyn
sowa123
happines_smile
helven
czarna622
lena9833
domicella
wiko997
goofyy
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















Modmoiselle
Zawsze chciałam taki kolor, ale też boałabym się, że mam zbyt ciemną karnacje :(