Piękny kolor :3
Polubili:
happines_smile
vananona
sowa123
goofyy
KateKathrin
Olejszyn
innadziwna
lena9833
wiko997
czarna622
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



















Modmoiselle
Zawsze chciałam taki kolor, ale też boałabym się, że mam zbyt ciemną karnacje :(