Piękny pokój ♥
Polubili:
MartynaDe
binaa
Juliettromer
Dosia687
Martababe
_littlecookie_
karolina1206
moniqa001
alojza
dorota080890
oraz 48 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:











![=] .](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0213/thb_8874.jpg)





![=].](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0164/thb_6723.jpg)


![Luksusy ... ;]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/1/0164/thb_4128.jpg)







MamaMani
shabby chic jak dla mnie, ale nie mam pewności.
Kindzia13
śliczny! napisze mi ktoś jak się nazywa ten styl?