piękny tort :D
Polubili:
andate
MariaIwaszczenko
blackangel711
w93
myszka695
Dusia1807
Eiickey
26laura
czabi8gabi
twitchysage7
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort