piękny tort :D
Polubili:
Agaaaa21
Selenia321
grzejnik44
kinga6101
wariatka966
kariBB
Liki
ciastkoo
patrycja1321
gingula
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort