piękny tort :D
Polubili:
Kikusia
twitchysage7
AngelinaRose5
jamajka1910
tojanina
Arlli
kinga490
Emilia369
mimisiak
Natalyjka
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort