piękny tort :D
Polubili:
tyska98
happymonkey
Magdalena0211
mniam12
notka67
nikolina_k
maazzieek
oly98
illonka
tjuskawkowa
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort