piękny tort :D
Polubili:
malgorzatakawula
gela24
_Pyziak_
dorota54321
ol_czi
patrycja21111999
wiiksoon
misiek236
Karinka69
Natalia2909
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort