piękny tort :D
Polubili:
male_squaw
a_undomiel
kariBB
oj16121999
kklaudia05
fancygirl
Nataleczkaa
wiiksoon
nixa03
ciastkoo
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort