piękny tort :D
Polubili:
PlumLife
WiecznieNieOgarnieta
blondii96
oj16121999
19myszka98
kamilatoja
psk74
monciakk63
cariba15
irma2529
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort