piękny tort :D
Polubili:
agatast122
oliwka999
Hime321
1rokatax1
kinga6101
lalalka
illonka
Ola180
karolina5407
deathline
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort