piękny tort :D
Polubili:
grzejnik44
Lori18
PannaEndzi
Olcia2100
lola99
tjuskawkowa
idiotastad
ciasteczkowy_maniak
rodzynaaaa
renatabartosik
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort