piękny tort :D
Polubili:
weraera
blondigirlxp
milaaa500
klaudiaa3008
mimisiak
natalis11
niuniusiaaa
ashayway98
Klaudus_
volley
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort