piękny tort :D
Polubili:
cariba15
bleblee
agatast122
Natalia2909
sweetycamille
karolcia02121
ol_czi
grazkasti
nohartnoproblem
Madziunia94
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort