piękny tort :D
Polubili:
NaturallyN
wariatka966
gingula
Lori18
Dusia1807
aamm
fancygirl
wiolka9010
GabiYou
life_is_strange
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort