piękny tort :D
Polubili:
kamila3333
Sortebaer
camilie7
maazzieek
mrs_paulina
26laura
Sylwuunia199
natalis11
15041999
crazyfreak
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort