piękny tort :D
Polubili:
Barbra143
olciklolcik
fioletova
kiniaaa98
Alicja888
hondacivic
DAGA777
Kinia96_96
kingusiiiiaaaaaaaaa
nataalie
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort