piękny tort :D
Polubili:
kajzerka04
oly98
gorzkaosmaku
nixa03
drobinka1191
Barbra143
aniulka859
eamy
Olcia2100
kinga490
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort