piękny tort :D
Polubili:
Milkaa91
natalixxx0631
Natalia2909
flamocie
kariBB
nika11XD
Penguin16
is8
Kikusia
madaa97
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort