piękny tort :D
Polubili:
zuzii33
grzejnik44
wiiksoon
wiczpat
ivettt
mb4
zuzela13
millionmemories
Agaaaa21
Justyneczka_xD
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort