piękny tort :D
Polubili:
margaridka
Sylwuunia199
Tasia0504
ruda1998xd
dorii1986
margaret32
xgonzagaxx
lolczi16
cartridge
vzuzia
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort