piękny tort :D
Polubili:
hondacivic
oly98
monikr23
LilyBlue
margaridka
EwaPacyna
lolczi16
rozyczka123
psk74
natalixxx0631
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort