piękny tort :D
Polubili:
sowildlife
magda01834
Szumiii
dorota54321
laylalovemusic
tylkoja
bleblee
malene92
Sunny363
andate
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort