piękny tort :D
Polubili:
Arlli
ciasteczkowy_maniak
gaba09113
BlackCherry96
limone
dariaginter
Biszkopcik54
DAGA777
fancygirl
zuzela13
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort