piękny tort :D
Polubili:
KalinkaDark
blondigirlxp
maazzieek
olciklolcik
Error404notfound
patrycja1321
patrycja21111999
agnieszkasoo
emileczkaa
wioletta20
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort