piękny tort :D
Polubili:
tylkoja
Nyteshyde
kiniaaa98
Natka10112
Milkaa91
haha
SZOTONXD
mimi000
kasiula1995
Sylwia_1807
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort