piękny tort :D
Polubili:
deathline
ol_czi
RED09
aAa_Askowicz
Kissusia
forever_love_
miauhau2
fancygirl
BlackCrow1
mimi000
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort