piękny tort :D
Polubili:
MariaIwaszczenko
wiiksoon
Arlli
is8
grzejnik44
margaret32
Tysia001
bozenakozaagata
juliab2003
kasiula1995
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort