piękny tort :D
Polubili:
kinga6101
rozyczka123
lalalka
Kissusia
agaton08
xbeyond
bo1
Arlli
grazkasti
dariaginter
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort