piękny tort :D
Polubili:
tyska98
muusah
gingula
oliwiakot
bat1212
drobinka1191
Iskierka1999
dariaginter
ruda1998xd
nuchomoreek17
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort