piękny tort :D
Polubili:
ciastkoo
myszalka
KalinkaDark
WiecznieNieOgarnieta
life_is_strange
westeuropa90
Rusnaczek46
mimi000
blondigirlxp
natalia181989
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort