piękny tort :D
Polubili:
angieee34
paula_sz
Martini_Art
nika11XD
patrycja21111999
Olcia2100
magda01834
Madziunia94
jagosiaxx
milutkilisek
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort