piękny tort :D
Polubili:
kklaudia05
BlackCherry96
MILLIOPOLONY
ruda1998xd
Hathaway
lola99
alelusia
bat1212
agatast122
notka67
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort