piękny tort :D
Polubili:
gela24
fancygirl
Tyna2230
mniam12
xgonzagaxx
mysiapysiaxd
wielecmarta
zioomek
Agaaaa21
Arlli
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort