piękny tort :D
Polubili:
pudziu
lolczi16
Nataleczkaa
male_squaw
matit
haha
AngelinaRose5
natalis11
tojanina
Namina
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort