piękny tort :D
Polubili:
Liki
hulk12345
natka3101
gela24
Hathaway
klaudiaa02
asiastyles19
Binka97
kiniaaa98
Justyneczka_xD
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort