piękny tort :D
Polubili:
ellie1711
Nimraise
patrycja1321
cartridge
blondii96
WiecznieNieOgarnieta
xgonzagaxx
Turcia
AlexHunter
margaridka
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort