piękny tort :D
Polubili:
renatabartosik
oliwka999
deathline
Arlli
Natalyjka
AngelinaRose5
a_undomiel
aniulka859
ashayway98
Rainbow07
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort