piękny tort :D
Polubili:
kowalska96
Namina
lola99
karolcia02121
myszalka
monikr23
mrs_paulina
Misia426
deathline
natalia181989
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort