piękny tort :D
Polubili:
tyska98
magduska25
maazzieek
laylalovemusic
bat1212
kinga490
wiolka9010
Querida
nawoojka
mniam12
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort