piękny tort :D
Polubili:
weronikabrodawka
niuniusiaaa
Kinia96_96
kinia531
milaaa500
cariba15
nuchomoreek17
wielecmarta
Tysia001
Liki
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort