piękny tort :D
Polubili:
Sortebaer
notka67
ivettt
WiecznieNieOgarnieta
kamilatoja
kropka199020
malene92
paula_sz
aleksandra050296
mila3058
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort