piękny tort :D
Polubili:
tylkoja
TearsOfDeath
deathline
TheYolo69
westeuropa90
tjuskawkowa
KalinkaDark
asiastyles19
life_is_strange
magda01834
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort