piękny tort :D
Polubili:
hulk12345
w93
konarss
aAa_Askowicz
oliwiakot
bozenakozaagata
Sortebaer
gorzkaosmaku
natalia181989
gingula
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort