piękny tort :D
Polubili:
lolczi16
hulk12345
kklaudia05
kamila3333
Emilia369
madaa97
BlackCrow1
Liki
nataalie
bleblee
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort