piękny tort :D
Polubili:
Alicja888
czabi8gabi
adakuna25
fioletova
life_is_strange
oly98
wariatka966
nuchomoreek17
Rainbow07
bozenakozaagata
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort