piękny tort :D
Polubili:
volley
malgorzatakawula
mniam12
AngelinaRose5
pudziu
nikolettaxx
19myszka98
hulk12345
oly98
Kinia96_96
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort