piękny tort :D
Polubili:
tylkoja
mrs_paulina
grzejnik44
GabiYou
weraera
zioomek
mimi000
PannaEndzi
monciakk63
Emilia369
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort