piękny tort :D
Polubili:
grazkasti
Nimraise
kajzerka04
LadyChaos
olciklolcik
pudziu
irma2529
EwciaPera
512568031
westeuropa90
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort