piękny tort :D
Polubili:
Eiickey
DarkRonnie
Agaaaa21
milaaa500
Madziunia94
pati_1909
milutkilisek
grzejnik44
Alicja888
kamila3333
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort