piękny tort :D
Polubili:
Liki
joanna_z87
mimisiak
NaturallyN
a_undomiel
karolina1306
wiiksoon
madeineurope
magda01834
weronikabrodawka
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort