piękny tort :D
Polubili:
agniexa_
BlackCrow1
MILLIOPOLONY
EwciaPera
hondacivic
agatast122
ciastkoo
bleblee
oliwka999
alexx_ws
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort