piękny tort :D
Polubili:
angieee34
rodzynaaaa
Justyneczka_xD
eamy
idotka95
illonka
w3ronika
xgonzagaxx
dorii1986
kamila3333
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort