piękny tort :D
Polubili:
klaudiagata
tylkoja
gabriela8082
Arlli
Penguin16
Rainbow07
wielecmarta
bozenakozaagata
gingula
19myszka98
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort