piękny tort :D
Polubili:
kamila3333
Selenia321
forever_love_
DarkRonnie
oliwka999
pudziu
gela24
notturnback
kowalska96
patrycja21111999
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort