piękny tort :D
Polubili:
ciasio123
Biszkopcik54
rodzynaaaa
Rainbow07
zuzela13
kariBB
19myszka98
tjuskawkowa
kingusiiiiaaaaaaaaa
laylalovemusic
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort