piękny tort :D
Polubili:
aleksandra050296
julcia_69
wielecmarta
flamocie
chlodna
Alicja888
renatabartosik
Wilczyca8
wiolka9010
oliwka999
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort