piękny tort :D
Polubili:
Klaudus_
madaa97
asiastyles19
Rainbow07
Wilczyca8
Martini_Art
karoline1611
vzuzia
myszalka
wiiksoon
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort