piękny tort :D
Polubili:
NaturallyN
Aleksandra_B
madeineurope
czabi8gabi
konarss
dariaginter
kingab4321
nohartnoproblem
madaa97
aksonek92
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort