piękny tort :D
Polubili:
fioletova
Selenia321
eamy
Natka10112
idiotastad
DAGA777
czabi8gabi
patrycja1321
patrycja21111999
karolcia02121
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort