piękny tort :D
Polubili:
oliwka999
bo1
Selenia321
aamm
blackangel711
Karinka69
miauhau2
eamy
ciasteczkowy_maniak
czabi8gabi
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort