piękny tort :D
Polubili:
lalalka
serdel1
Tasia0504
natalixxx0631
ciasio123
TearsOfDeath
pudziu
Klaudia9
niuniusiaaa
Tyna2230
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort