piękny tort :D
Polubili:
czabi8gabi
lola99
oliwka999
w3ronika
Error404notfound
19myszka98
gabriela8082
Szumiii
dorii1986
milutkilisek
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort