piękny tort :D
Polubili:
monikr23
magduska25
Misia426
mimi000
Kissusia
Hime321
Ola180
gabriela8082
bat1212
muusah
oraz 277 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























puma19891
Identyczny miałam na swoim weselu :)
agatast122
idealny *-*
Cysiaczek1233
Fajnie by było, jakby po białej stronie były cukrowe różyczki <3
marytka1
super tort