Więcej zszywek z tablicy

Jedzonko

placki z cukinii
MINI TORTILLE przekąska
tosty francuskie na słono ,...
Banalnie proste lody z doda...
Tarta z bananami i kremem b...
Najlepszego Kobietki <3
Spalacz Tłuszczu Na Brzuchu...
Krem mleczno- orzechowy Prz...
Banoffee Pie (ciasto bez pi...
Domowa nutella
Lodowa kawa mrożona

Klikni...
Oreo panna cotta Przepis po...
Deser bananowy Składniki: *...
Pyszny zdrowy OBIAD!!! Bądź...
POMARAŃCZOWE ORZEŹWIENIE Sk...
Truskawki w kremie
szybka pizza z patelni -10 ...
Sernik w mikrofalówce
Przepis na Omlet Warzywny E...
Pancakes, czyli amerykańsie...
Krem z owocami  szklankę ml...
Pij wodę ;)
...mniam...
...
Napój mleczny Iwony
Ciasto mleczna kanapka

Skł...
imaginee

imaginee od magdaw_93

Dodane 7.03 o 21:58
Przypięte z Pij wodę ;)
Obserwuj

Pij wodę ;)

Zgłoś naruszenie

ostatni_elf

2l ale chodzi o wszystkie płyny, nie tylko wodę, poza tym woda znajduje się też w jedzeniu.

 |  24.03 o 18:10  

opaczynskaula

zaraz 4,5 szkl. to ponad litr a ogolnie plynow powinno sie dostarczac 2l na dzien ;/ ja stosuje 1szkl wody przegotowanej po przebudzeniu i lyzeczka siemienia ;] i to wszystko ;]

 |  19.03 o 13:45   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: