Podobaj Wam się?
:)
Polubili:
klaudia301100
ilusiaa007
kameleon15
czekolaa
Paris_
KaSiaa200313
ola91
CrazyGirl1
patka7477
not_ideal
oraz 50 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bonietka
gdzie mogę je zamówic?
miki008
ja wyglądam w takich jak idiotka, ale okulary są piękne
andonlylove
a ja wyglądam w takich jak ostatnia debilka ,haha. Ale piękne są ,fakt ! :)
kicia329
zamówiłam sobie te czarno różowe <3
motylek072002
No pewnie! Wszystkie są mega :)