Podobaj Wam się?
:)
Polubili:
sandradziuba
amanda1996
Paris_
patka7477
mada21
anineczka2000
Kindziaa17
BeautyBerry
Cariline990124
marcysia987
oraz 50 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bonietka
gdzie mogę je zamówic?
miki008
ja wyglądam w takich jak idiotka, ale okulary są piękne
andonlylove
a ja wyglądam w takich jak ostatnia debilka ,haha. Ale piękne są ,fakt ! :)
kicia329
zamówiłam sobie te czarno różowe <3
motylek072002
No pewnie! Wszystkie są mega :)