Podobaj Wam się?
:)
Polubili:
kameleon15
amanda1996
olbig
KaSiaa200313
Justyneczka_xD
mysza217
aniaa1
SokPomaranczowy
asiaj_o
ojka142002
oraz 50 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bonietka
gdzie mogę je zamówic?
miki008
ja wyglądam w takich jak idiotka, ale okulary są piękne
andonlylove
a ja wyglądam w takich jak ostatnia debilka ,haha. Ale piękne są ,fakt ! :)
kicia329
zamówiłam sobie te czarno różowe <3
motylek072002
No pewnie! Wszystkie są mega :)