Podobaj Wam się?
:)
Polubili:
karolina145
aniaa1
kicia329
karolinak1416
asiaj_o
czekolaa
BeautyBerry
patka7477
klara_1999
smile_sweet
oraz 50 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bonietka
gdzie mogę je zamówic?
miki008
ja wyglądam w takich jak idiotka, ale okulary są piękne
andonlylove
a ja wyglądam w takich jak ostatnia debilka ,haha. Ale piękne są ,fakt ! :)
kicia329
zamówiłam sobie te czarno różowe <3
motylek072002
No pewnie! Wszystkie są mega :)