Podobaj Wam się?
:)
Polubili:
CrazyGirl1
kameleon15
Nerue_02
kangur
ilusiaa007
monciakk63
wpk1320
BeautyBerry
bonietka
hipster0987654321
oraz 50 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bonietka
gdzie mogę je zamówic?
miki008
ja wyglądam w takich jak idiotka, ale okulary są piękne
andonlylove
a ja wyglądam w takich jak ostatnia debilka ,haha. Ale piękne są ,fakt ! :)
kicia329
zamówiłam sobie te czarno różowe <3
motylek072002
No pewnie! Wszystkie są mega :)