Podobaj Wam się?
:)
Polubili:
Nathalie123
karolina145
infinityblonde
SzatanskaArcypelina
vishnya
wiki783
klaudia301100
monciakk63
out_of_my_limit
SokPomaranczowy
oraz 50 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























bonietka
gdzie mogę je zamówic?
miki008
ja wyglądam w takich jak idiotka, ale okulary są piękne
andonlylove
a ja wyglądam w takich jak ostatnia debilka ,haha. Ale piękne są ,fakt ! :)
kicia329
zamówiłam sobie te czarno różowe <3
motylek072002
No pewnie! Wszystkie są mega :)