Podobaja sie wam
Polubili:
konevvka
Tynka_a
paulina3252
wera985
flashy
gosiaaczek28
SylwiaF
Aredhel
judyta3412
frytqu
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelajn97
piękny kolor :)
ewelina20130613
Tak
paulinka18
Bardzo ;)
smaash
czy on jest matowy? Bo bym brała! ;D
Zuzanna69
to sie ciesze :)
Tynka_a
ładny, intensywny niebieski! pewnie, że się podobają :)