Podobaja sie wam
Polubili:
dreamerofdancewithsb
piatymaja1999
ilovetoenjozlife
kamsia19
martyna6028
olusia302
Pelusiaaa
gosiaaczek28
Tynka_a
Aredhel
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelajn97
piękny kolor :)
ewelina20130613
Tak
paulinka18
Bardzo ;)
smaash
czy on jest matowy? Bo bym brała! ;D
Zuzanna69
to sie ciesze :)
Tynka_a
ładny, intensywny niebieski! pewnie, że się podobają :)