Podobaja sie wam
Polubili:
MonelxD123
mayrad
exceptioonaal
wera985
mala_julka
xteenagedreamx3
jula728795
ewelina20130613
martyna6028
paulina3252
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelajn97
piękny kolor :)
ewelina20130613
Tak
paulinka18
Bardzo ;)
smaash
czy on jest matowy? Bo bym brała! ;D
Zuzanna69
to sie ciesze :)
Tynka_a
ładny, intensywny niebieski! pewnie, że się podobają :)