Podobaja sie wam
Polubili:
Rylux
frytqu
MonelxD123
mayrad
95ilonka
imaginaryworldx
gosiaaczek28
dreamerofdancewithsb
paulina3252
flashy
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelajn97
piękny kolor :)
ewelina20130613
Tak
paulinka18
Bardzo ;)
smaash
czy on jest matowy? Bo bym brała! ;D
Zuzanna69
to sie ciesze :)
Tynka_a
ładny, intensywny niebieski! pewnie, że się podobają :)