Podobaja sie wam
Polubili:
Nataliia18
dreamerofdancewithsb
konevvka
olusia302
anielka12
gosiaaczek28
paulina3252
95ilonka
kasia25193
imaginaryworldx
oraz 24 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ewelajn97
piękny kolor :)
ewelina20130613
Tak
paulinka18
Bardzo ;)
smaash
czy on jest matowy? Bo bym brała! ;D
Zuzanna69
to sie ciesze :)
Tynka_a
ładny, intensywny niebieski! pewnie, że się podobają :)