pokoj, misio <33
Polubili:
czarnulkaxx1
karolcia97
RYBKAA
kasia309
TuchaXXl
Andzela782
kolcia12
Alicja_AJP
Roksana_15
BeautifulDreams
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























SpongebobBoss94
jaki duuuży misio *.*
swinka668
dostałam na urodziny od znajomych brązowego <3 służy za poduszkę
kamilek69
Widziałam go. W jakiś sklepie w stylu auchan. Za 1000 zł !!!!!!!!