pokoj, misio <33
Polubili:
Honeyyyimback
magduniaaa
RYBKAA
anielka091
TuchaXXl
chanel5
ulala0301
Aloyny
Poza_Horyzont
FaniTinisas
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























SpongebobBoss94
jaki duuuży misio *.*
swinka668
dostałam na urodziny od znajomych brązowego <3 służy za poduszkę
kamilek69
Widziałam go. W jakiś sklepie w stylu auchan. Za 1000 zł !!!!!!!!