ponownie...
Boguś
Polubili:
kawka1
lolka159
szieea
mala_czarna007
miziaknr1
ARIADNA33
kiman
san_dra
BleuxMyosotis
Leila87
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ARIADNA33
Co za oczy
kawka1
No....nie taka bozinka mała. Dla mnie to takie zwierzatka od Boga i na Jego podobieństwo by sobie ludzie uświadomili, ze to mniejsi bracia nasi ))) I dlatego bozinka mała, kociatko)))) PS. praktykujaca nie jestem (( ale wiem co dobre od Tego co TAM siedzi )))
kawka1
Jakie to Kociątko kochane....)))
Truskaweczka_22
No , no jaki uroczy ♥️