ponownie...
Boguś
Polubili:
Hellas26
szieea
kawka1
tolka96
kajka_daje_lajka
ARIADNA33
BleuxMyosotis
lolka159
Truskaweczka_22
xxdonciaxx
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ARIADNA33
Co za oczy
kawka1
No....nie taka bozinka mała. Dla mnie to takie zwierzatka od Boga i na Jego podobieństwo by sobie ludzie uświadomili, ze to mniejsi bracia nasi ))) I dlatego bozinka mała, kociatko)))) PS. praktykujaca nie jestem (( ale wiem co dobre od Tego co TAM siedzi )))
kawka1
Jakie to Kociątko kochane....)))
Truskaweczka_22
No , no jaki uroczy ♥️