Gumisia_13

Gumisia_13

Dodane 31.08 o 19:27
Obserwuj

popłakałam sie ;c

Zgłoś naruszenie

Inferno

Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.

 |  31.08 o 22:09  

shantii

ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .

 |  31.08 o 20:51  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: