popłakałam sie ;c
Polubili:
zgredek11
goosiaa99
aduska103
Koko24
other_than_all_ll
Nadia007
Double
zyrafka13
vampire26angell
kisski603
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .