popłakałam sie ;c
Polubili:
zgredek11
aduska103
kisski603
goosiaa99
Nadia007
Koko24
zyrafka13
Double
other_than_all_ll
vampire26angell
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .