popłakałam sie ;c
Polubili:
Nadia007
goosiaa99
vampire26angell
aduska103
Double
MisSweetGirl
zyrafka13
zgredek11
kisski603
Koko24
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .