popłakałam sie ;c
Polubili:
Koko24
zyrafka13
zgredek11
MisSweetGirl
vampire26angell
aduska103
other_than_all_ll
goosiaa99
Nadia007
kisski603
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .