popłakałam sie ;c
Polubili:
Nadia007
vampire26angell
goosiaa99
MisSweetGirl
aduska103
other_than_all_ll
kisski603
Double
zyrafka13
Koko24
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .