popłakałam sie ;c
Polubili:
goosiaa99
Koko24
zyrafka13
kisski603
MisSweetGirl
vampire26angell
Double
Nadia007
other_than_all_ll
aduska103
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .