popłakałam sie ;c
Polubili:
MisSweetGirl
other_than_all_ll
zyrafka13
kisski603
Koko24
zgredek11
aduska103
vampire26angell
Nadia007
goosiaa99
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .