popłakałam sie ;c
Polubili:
vampire26angell
Double
zyrafka13
zgredek11
Koko24
aduska103
MisSweetGirl
goosiaa99
Nadia007
kisski603
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .