popłakałam sie ;c
Polubili:
vampire26angell
MisSweetGirl
Nadia007
zyrafka13
Koko24
Double
kisski603
goosiaa99
aduska103
zgredek11
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .