popłakałam sie ;c
Polubili:
MisSweetGirl
Double
Nadia007
vampire26angell
zyrafka13
goosiaa99
zgredek11
aduska103
Koko24
kisski603
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .