popłakałam sie ;c
Polubili:
goosiaa99
kisski603
Double
zyrafka13
aduska103
Koko24
zgredek11
MisSweetGirl
Nadia007
vampire26angell
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .