popłakałam sie ;c
Polubili:
kisski603
other_than_all_ll
Double
zgredek11
Koko24
goosiaa99
aduska103
zyrafka13
vampire26angell
Nadia007
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .