popłakałam sie ;c
Polubili:
Double
zgredek11
Nadia007
aduska103
MisSweetGirl
vampire26angell
zyrafka13
kisski603
goosiaa99
other_than_all_ll
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Inferno
Głupia historyjka. Popieram Shantii. Oswajanie się z odejściem jest ok, ale nie gdy została ci jedna doba.
shantii
ja. gdybym umierala wolałabym spędzić resztę życia z chłopakiem. .