Powolutku do celu
Polubili:
Venexiss
bax
rey
diemydarliing
NStyles15
ammanik
DariaD
aniuluk
MylifeMyway
aga2793
oraz 4 innych użytkowników
ewelinap85
pol roku,to jest taki realny czas zeby były efekty. nie bardzo wierze jesli ktos daje zdjęcie i podpisuje "efekt w miesiac" . gratulacje i powodzenia.
anix69
w ile taki efekt osiągnęłaś?
anix69
a ile razy w tyg. cardio?
konto-usunięte
Trzymamy kciuki :)
anix69
co ćwiczysz?
zdeterminowana
Zajebisty:) i powodzenia w dalszej walce:)
DariaD
ale brzusio ;-)
rey
pieknie:)
Gloria20
ja mam coś podobnego :)
Użytkownicy także przypinają:

















Zaloguj się, aby dodać komentarz.