Więcej zszywek z tablicy
niekoniecznie się z tym zgodzę
hah, ja mam 2 lata młodszego i też tak mam. Tylko gdy go potrzebuje zaraz jest przy mnie :) kolegów też mam takich straszych braci :D
ja mam 5 starszych braci i ja dopiero mam zaje..ście :P :*
Kuba <3
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Adrianna_
niekoniecznie się z tym zgodzę
katerpilka
hah, ja mam 2 lata młodszego i też tak mam. Tylko gdy go potrzebuje zaraz jest przy mnie :) kolegów też mam takich straszych braci :D
kasiad01
ja mam 5 starszych braci i ja dopiero mam zaje..ście :P :*
Koniowata
Kuba <3