Więcej zszywek z tablicy

Pomysł na wnętrze

jak dla mnie "rewelka&...
żywy świecznik
Ramka na klucze? Czemu nie!...
Alternatywa dla ceramicznyc...
Proste? :)
... z przymrużeniem oka... ;)
Coś dla fanek i posiadaczek...
Białe... nudne...? Niekonie...
Odrobina wyobraźni i... pię...
Kolejny prosty i tani sposó...
Coś dla świeżo upieczonych ...
kingulec

kingulec

Dodane 14.09 o 11:04
Obserwuj
Proste? :)

Proste?

:)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: