proste czy loczki ?
Polubili:
kada16
wantonness
wygi1996
nattalliss
kasia5121223
polcia_00
behuman
flashy
Emmm3
marshmo
oraz 6 innych użytkowników
CZUMCZUM27
loki . Na prostych okropne to ombre :P
tojajaja
loki, lepiej zakrywają nieudane ombre :P
adi51112
mmm trudny wybór obie ładne
likeadiamoond
te i te są śliczne, ale chyba jednak loczki ;)
Seledynowa
loki ;D
motylek81
loczki;)
docia28
proste wyglądaja na mega zniszczone!
sympathy0
na tych wlosach loki:)
konto-usunięte
Dla mnie loczki. :3
miszmaszartystyczny
loki :)
Użytkownicy także przypinają:


















Zaloguj się, aby dodać komentarz.