proste i piękne :)
Polubili:
Cathiele
kasia25193
ashka23
oliwka7213
Kaniuta
esti19844
shizooka007
inn
ziutkoska
witos
oraz 187 innych użytkowników
konto-usunięte
no nwm czy proste.:p
bruja
to jest to samo oko tylko odwrócone!:P
Buczaczita
cudowny
lula872
makijaż idealny
andzia314
cudny
ewaknapik3
Piękny makijaż :-)
konto-usunięte
pięknie :)
magdakrasz1
bardzo ładne. niestety nie umiałabym sobie takiego makijażu zrobić;-((((
IzQa__11
Podoba mi się.
Użytkownicy także przypinają:

















Zaloguj się, aby dodać komentarz.