proste i piękne :)
Polubili:
_mysza_
Yasmine
szonia
coffeewithsugar
klakla17
kocham_Cie
oleczaka7
chachiouu
kasiula255
je_ju
oraz 187 innych użytkowników
konto-usunięte
no nwm czy proste.:p
bruja
to jest to samo oko tylko odwrócone!:P
Buczaczita
cudowny
lula872
makijaż idealny
andzia314
cudny
ewaknapik3
Piękny makijaż :-)
konto-usunięte
pięknie :)
magdakrasz1
bardzo ładne. niestety nie umiałabym sobie takiego makijażu zrobić;-((((
IzQa__11
Podoba mi się.
Użytkownicy także przypinają:

















Zaloguj się, aby dodać komentarz.