PROSZĘ.
POMÓŻCIE. ;)
Polubili:
zuzik87
lastima
fujufu
shekinah
dzelkaa
anncyk
iwonka1444
weronika3103
moniababa
carli5
oraz 418 innych użytkowników
liwciaa96
powodzenia życzę : p
ZuLaczek
ponad rok bez słodyczy? masz teraz niezły odwyk;)
olalola132
już masz załatwiony więcej niż rok xD
notka67
po prostu idz sie nazryj ;0
olkaaa10
dla mnie takie ,,motywowanie się,, jest bezsensu.Ty to robisz dla siebie.wystarczy mieć silną wolę i uwierzyć w siebie.
juja
a może lepiej bez tłustego miesiora? :D
3metrynadniebem
WoW. Rok bez słodyczy :D
zuzar34
Sie rok zrobił prawie
Misia2410
współczuję:-)
aosinka12
Miesiąc bez slodyczy; ) i działam dalej. powodzonka. ")
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.