Więcej zszywek z tablicy

Ćwiczenia i Motywacja

...
Na oponkę
Pomożecie? :3 ♥ = 5 przysiadów
...
...
motywacja
która z was ma taki cel?? n...
...
...
amazing legs
poczytajcie sobie, naprawdę...
Prosze.. wykonam :*
Popełniacie któryś? :)
joga
30 dniowe wyzwanie !
<333
od wczoraj.
zero opierdalania.
:-D
#piękne#ciało#
,,,
Wczoraj dałam radę ! :) dzi...
wytrwałość to podstawa sukc...
ellie2907

ellie2907

Dodane 14.01 o 21:19
Obserwuj
Prosze.. wykonam :*

Prosze..

wykonam :*

Polubili: Fit_Girls
Zgłoś naruszenie

Hug_Meee

Dzięki za radę i wiarę we mnie ;D

 |  21.01 o 15:48  

mika5155

Po pierwsze: zgadzam się z maniaM, powinnaś ćwiczyć dla siebie, dla swojego ciała, a nie dla lajków. Po drugie: mój wykładowca z w-fu powiedział, że przysiady robi się w taki sposób, że przy przysiadzie należy odginać kolana na zewnątrz (gdy ja robiłam automatycznie odginały mi się do środka, więc musiałam jakiś czas zwracać na to pilniejszą uwagę,a le to w końcu wchodzi w w krew), zatem zwróć uwagę jak robisz i jeśli będziesz wykonywać je odpowiednio to nie powinnaś mieć problemów ze stawami w kolanach, przy czym też oczywiście nie możesz przeciążać swojego ciała. Wykonuj trening na miarę możliwości swojego organizmu, ale też nie za lekki ;)

 |  17.01 o 18:25  

Ice_Flower

powodzenia :)

 |  12.01 o 11:36  

maniaM

wierze w ciebie? wierz w siebie! ;) po co ci jakieś lajki?

 |  9.01 o 18:12  

konto-usunięte

powodzenia! :)

 |  4.01 o 4:29  

Rouzi6

powodzenia ;) tylko z przysiadami uważaj, bo zniszczysz sb kolanka

 |  3.01 o 1:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: