przepiękne
Polubili:
zofia_konieczko4
kuzynkacos
madzialena32
DaLka
kk07
stylowa31
2002marta
zaczarowana667
Natalkusia20111
anecia3621
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























magdalenka2315
lubie szpilki ale to juz lekka przesada
valentine_wiggin
Bo piękne buty nie służą do noszenia! Je się poprostu posiada! Zagląda od czasu do czasu do szafy, założy, zrobi parę kroków po pokoju i z powrotem włoży do szafu, usmiechając się do nich czule :)
Nena0708
bałabym sie w nich chodzic, ale i tak bym je kupiła :D
kuzynkacos
Wow mega!