przepiękne
Polubili:
stylowa31
anecia3621
madzialena32
Natalkusia20111
DaLka
karacik08
Vanili
zaczarowana667
smokepuff
LadyGold
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























magdalenka2315
lubie szpilki ale to juz lekka przesada
valentine_wiggin
Bo piękne buty nie służą do noszenia! Je się poprostu posiada! Zagląda od czasu do czasu do szafy, założy, zrobi parę kroków po pokoju i z powrotem włoży do szafu, usmiechając się do nich czule :)
Nena0708
bałabym sie w nich chodzic, ale i tak bym je kupiła :D
kuzynkacos
Wow mega!