przepiękne prawda?
:)
Polubili:
Slodka_z_Nibylandii
Norax3
malinowakolorowabyel
ellie2907
domidomidomi
Bella123
paulina19969
wer15_XD
TheVeronicaQueen
ammanik
oraz 14 innych użytkowników
aalexxx6
najpiękniejsze. you know !
roksana_g
Właśnie że takie paznokcie są dla kobiet które maja mało czasu dla samych siebie, nie maja możliwości malować ich lakierem co kilka dni. Wiadomo, naturalność zawsze bedzie bardziej w cenie, ale dobrze i estetycznie zrobiona poprawka jest równie ok :)
Maargolciaa
To teraz moda na takie paznokcie??
Aleksa821
a mi się bardzo bardzo podobają <3
adatje
to sa paznokcie kobiety ktora nie pracuje i nic w domu nie robi :-)
wiwix3
mi też się nie podobają :)
groszku7
a mi się nie podobają ;)
loveart2014
Prawda.♡
Użytkownicy także przypinają:



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.