przepiękne prawda?
:)
Polubili:
ewka0602
domidomidomi
fancygirl
pucekkk
paulina19969
Bella123
Aleksa821
anulka1996
edddi
pinkdiamond
oraz 14 innych użytkowników
aalexxx6
najpiękniejsze. you know !
roksana_g
Właśnie że takie paznokcie są dla kobiet które maja mało czasu dla samych siebie, nie maja możliwości malować ich lakierem co kilka dni. Wiadomo, naturalność zawsze bedzie bardziej w cenie, ale dobrze i estetycznie zrobiona poprawka jest równie ok :)
Maargolciaa
To teraz moda na takie paznokcie??
Aleksa821
a mi się bardzo bardzo podobają <3
adatje
to sa paznokcie kobiety ktora nie pracuje i nic w domu nie robi :-)
wiwix3
mi też się nie podobają :)
groszku7
a mi się nie podobają ;)
loveart2014
Prawda.♡
Użytkownicy także przypinają:



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.