przypadek?
hahahaha
Polubili:
banasiatko
Paka98
Rocky_Luna
Kirjava
Hirudine
zuzolek_sweet
anusiek20
kotekkoteczek11
MaGaDa
ewa21
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulka93
Zgadzam się z tym ;) ale dla lepszego efektu najlepiej zrobić i jedno i drugie :D
Marsie13
nie wierzę
krn78
Najwyraźniej łatwiej się umalować niż uśmiechnąć...