przypadek?
hahahaha
Polubili:
anusiek20
Kirjava
banasiatko
MaGaDa
Paka98
ewa21
Kurczak01
Hirudine
zuzolek_sweet
kotekkoteczek11
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulka93
Zgadzam się z tym ;) ale dla lepszego efektu najlepiej zrobić i jedno i drugie :D
Marsie13
nie wierzę
krn78
Najwyraźniej łatwiej się umalować niż uśmiechnąć...