przypadek?
hahahaha
Polubili:
Hirudine
anusiek20
MaGaDa
Kurczak01
banasiatko
Paka98
ewa21
Rocky_Luna
kotekkoteczek11
zuzolek_sweet
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulka93
Zgadzam się z tym ;) ale dla lepszego efektu najlepiej zrobić i jedno i drugie :D
Marsie13
nie wierzę
krn78
Najwyraźniej łatwiej się umalować niż uśmiechnąć...