przypadek?
hahahaha
Polubili:
kotekkoteczek11
Kirjava
Hirudine
anusiek20
Paka98
zuzolek_sweet
banasiatko
ewa21
Kurczak01
MaGaDa
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulka93
Zgadzam się z tym ;) ale dla lepszego efektu najlepiej zrobić i jedno i drugie :D
Marsie13
nie wierzę
krn78
Najwyraźniej łatwiej się umalować niż uśmiechnąć...