przypadek?
hahahaha
Polubili:
anusiek20
banasiatko
kotekkoteczek11
Paka98
Rocky_Luna
Hirudine
Kirjava
Kurczak01
zuzolek_sweet
ewa21
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulka93
Zgadzam się z tym ;) ale dla lepszego efektu najlepiej zrobić i jedno i drugie :D
Marsie13
nie wierzę
krn78
Najwyraźniej łatwiej się umalować niż uśmiechnąć...