przypadek?
hahahaha
Polubili:
Kirjava
zuzolek_sweet
Rocky_Luna
banasiatko
Hirudine
kotekkoteczek11
Paka98
ewa21
Kurczak01
anusiek20
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulka93
Zgadzam się z tym ;) ale dla lepszego efektu najlepiej zrobić i jedno i drugie :D
Marsie13
nie wierzę
krn78
Najwyraźniej łatwiej się umalować niż uśmiechnąć...