przypadek?
hahahaha
Polubili:
anusiek20
Kirjava
zuzolek_sweet
MaGaDa
ewa21
banasiatko
Hirudine
Paka98
kotekkoteczek11
Kurczak01
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























paulka93
Zgadzam się z tym ;) ale dla lepszego efektu najlepiej zrobić i jedno i drugie :D
Marsie13
nie wierzę
krn78
Najwyraźniej łatwiej się umalować niż uśmiechnąć...