Więcej zszywek z tablicy

Fotografie

...
Wakacje!! W tym roku będą d...
Słodziak ;>>
Przytul lub daj odejść....
podoba się?
jejku jejku jejku!!!
Na spacerze <3
Wiosna! :D <w moim ogrod...
Mój <3
bo nie! ;D
niteczka18

niteczka18

Dodane 27.07 o 12:00
Obserwuj
Przytul lub daj odejść....

Przytul lub daj odejść...

.

Zgłoś naruszenie

niteczka18

thx... to moja kuzynka jbc ;) nie wiem o co ci chodzi z tym czajniczkiem. ;>

 |  3.11 o 17:31  

kalakala

brakuje jeszcze czajniczka z Dominika Photography!

 |  30.07 o 16:59  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: