Więcej zszywek z tablicy

diy

różyczki z gum rozpuszczaln...
;ppp
...
wełniane psiaczki
...
hihi
W stylu zrób to sam :D
piękne, i nawet łatwe... :D
Praktyczne na prosta ścianę...
Lampion

 balona nie trzeba...
serduszko ze sznurka.
;pp
Kiedyś z mamą robiłam podob...
ptaszek
pomysł34
serduszka
sowa z modeliny :)
Jak pozować do zdjęć żeby z...
Do miseczki wsypać: Pełna g...
JEDZIESZ Z DZIECKIEM NA WAK...
motylki....oraz wzory motyl...
Pudełeczko ;3
diy, curly, paper, rosettes
manna54321

manna54321 od Marcysia_98_

Dodane 12.08 o 12:55
Przypięte z Pudełeczko ;3
Obserwuj
Pudełeczko ;3

Pudełeczko ;3

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Maargolciaa

Coś wspaniałego i innowacyjnego! :) Robił ktoś to? Do czego to wykorzystałyście? Jeśli jako kartkę to gdzie życzenia? :)

 |  22.03 o 16:01  

victoria17

Udało mi sie właśnie takie zrobić :D

 |  3.02 o 15:01   Pokaż odpowiedzi

Iska97

Jak to trzeba obrócić przy obrazku 5 żeby tak wyszło ?? :(

 |  26.08 o 11:04  

Lola111333

martusia2000 Smiley1999 te takie jakby "rogi" trzeba dać do środka :)

 |  19.08 o 20:53  

Smiley1999

o co chodzi z tymi zgięciami w 7-8 ?

 |  16.08 o 15:56  

martusia2000

mi nie wychodzą te zagjęcia w 7-8

 |  14.08 o 9:42  

kasiek_9510

jakie chcesz, ważne aby kartka była kwadratowa

 |  8.08 o 20:59  

Mansonka

jakie wymiary?

 |  8.08 o 18:24  

PearFromMars

Śliczne wychodzą, właśnie robię <3

 |  30.07 o 15:42  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: