Więcej zszywek z tablicy

Słodkości♥.

*.*
Biere *.*
*.*
Bajeczka ♥.
*.*
O cieee *.*
Taki Raj .! *.*
Torcik *.*
Bajeczkaaa♥.
*.*
Do mniee tuu .!
....
Pyszności.!
chceee ♥.
zgrabnemeskietyleczk

zgrabnemeskietyleczk

Dodane 8.04 o 20:58
Obserwuj

Pyszności.

!

Zgłoś naruszenie

natala12

mmmmm pyszności :D

1  |  9.04 o 15:55  

yoxd

*.* Jaja wielkanocne Milka+Oreo to była jakaś pomyłka:/ Ale czekoladę uwielbiam! A te batoniki są w PL?:)

 |  8.04 o 21:08   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: