Pyszności.
!
Polubili:
marti_zw
oleczaka7
izuu324
fancygirl
Inga12
iwona453
czarna622
pama30
misiaczek1703
SzalonaRuda13
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.
5
1
1
Czekolada z daktyli? tak, to możliwe :).3 skład...
Carrolyn http://www.malgorzatarusek.pl/2017/07/daktylada-daktylowa-czekolada.html
34
7
8
















natala12
mmmmm pyszności :D
yoxd
*.* Jaja wielkanocne Milka+Oreo to była jakaś pomyłka:/ Ale czekoladę uwielbiam! A te batoniki są w PL?:)