Pyszotka <33
Polubili:
kasiasta222
beadreamcometrue
omens
beecky
KochajMisia
monia171215
martynakom12
gosia2187
anka_jot
Claudia32
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























zouzka
czy tylko mi nie działają obrazki i przepisy na blogu? :c
kamila16
Wykonuje się go tylko z pomarańczy czy jeszcze coś się dodaje?;p sorki, że tyle pytań zadaję, ale mam ochotę spróbować;)
kamila16
A co to takiego?;p