"U"
Polubili:
nataliag123
samotna123
Agusiaa86
serdel1
nemeye
Aleksa15
asia9646
Logiterch
petronelcia
becik233
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3