"U"
Polubili:
Aleksa15
Severitaserum
serdel1
Agusiaa86
fell_apart
Klaudix_22
lovenolove
becik233
asia9646
nemeye
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3