"U"
Polubili:
Severitaserum
nemeye
samotna123
fell_apart
LittleMuminek
serdel1
Aleksa15
Logiterch
becik233
lovenolove
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3