"U"
Polubili:
Klaudix_22
Aleksa15
Logiterch
Severitaserum
petronelcia
samotna123
becik233
Agusiaa86
lovenolove
nemeye
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3