"U"
Polubili:
Klaudix_22
samotna123
serdel1
LittleMuminek
nemeye
Agusiaa86
becik233
petronelcia
lovenolove
ISawAPictureOfYou
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3