"U"
Polubili:
petronelcia
becik233
ISawAPictureOfYou
Logiterch
LittleMuminek
samotna123
Aleksa15
Severitaserum
asia9646
nataliag123
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3