"U"
Polubili:
Klaudix_22
Severitaserum
becik233
ISawAPictureOfYou
lovenolove
samotna123
fell_apart
nemeye
nataliag123
asia9646
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3