"U"
Polubili:
serdel1
lovenolove
becik233
fell_apart
nemeye
Klaudix_22
Logiterch
petronelcia
Severitaserum
nataliag123
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3