"U"
Polubili:
Severitaserum
LittleMuminek
becik233
lovenolove
asia9646
nataliag123
Agusiaa86
samotna123
Klaudix_22
fell_apart
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























emisian
4/6 się zgadza czy to już książkoholizm?
Wisienka09
Nie jestem książkoholikiem ale uwielbiam czytać książki <3