Radek najlepszy
Polubili:
xnaciix
gusiak108
dominika1110
KlauDusia636
narmen
SweetCat
Darling00
wera_11
_Emily_
Natalia031099
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























CrazyOlka
Fuj jak ja go nie lubie ...
anjapolova
w pozytywnym tego słowa znaczeniu - jest :)
czarnazmora
Radek nie jest Bad Boy'em