Radek najlepszy
Polubili:
dominika1110
wera_11
KlauDusia636
_Emily_
Natalia031099
Darling00
narmen
gusiak108
SweetCat
xnaciix
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























CrazyOlka
Fuj jak ja go nie lubie ...
anjapolova
w pozytywnym tego słowa znaczeniu - jest :)
czarnazmora
Radek nie jest Bad Boy'em