Radek najlepszy
Polubili:
SweetCat
gusiak108
xnaciix
dominika1110
_Emily_
Natalia031099
wera_11
Darling00
KlauDusia636
narmen
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























CrazyOlka
Fuj jak ja go nie lubie ...
anjapolova
w pozytywnym tego słowa znaczeniu - jest :)
czarnazmora
Radek nie jest Bad Boy'em