Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

takie pd w technikum fryzje...
rękaaw *,*
ładnee
. <3
,,,
...
Mały błąd ale to nic... :)
...
cudna..
kocham krótkie *,*
to ten no... uosobienie stw...
...
śliczne są *,*
...
#motywacja #do #życia #jest...
Żyje się tylko raz !
#yolo
*,* idealna..
ewelaabc

ewelaabc

Dodane 6.09 o 15:09
Obserwuj

rękaaw *,*

Zgłoś naruszenie

_Zana_

ja swój już zaczęłam,ciekawe kiedy będzie cały....:) jakoś po nowym roku chciałabym dodać drugi element i mieć zrobione całe ramię do łokcia.

 |  6.09 o 15:23   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: