Więcej zszywek z tablicy

inspirations

łapacz snów. jak zacząć
;))
no ładnie to wyglada:D
....
Renifer :3
Ciekawy sposób na ozdobną b...
.....
...
serducha ze slowem ktore co...
...
Nostalgia Electrics Cotton ...
...
...
Piękne <3
jak dla mnie świetny pomysł...
Kartka z motywem fortepianu...
Dariami

Dariami od marta2192

Dodane 22.11 o 20:33
Przypięte z Renifer :3
Obserwuj
Renifer :3

Renifer :3

Zgłoś naruszenie

ania_2512

ja tez zrobilam :)

 |  2.01 o 20:36  

lovcia2013

fajne

 |  8.12 o 18:37  

nutella99

Ja zrobiłam w tym i w tamtym roku i też fajne wychodzi :)

 |  5.12 o 19:26  

youonlyliveonce

zrobiłam,wyszedł prawie tak samo :3

 |  4.12 o 23:28  

malinowadelicja

super

 |  1.12 o 21:23  

malinka8992

wow

 |  29.11 o 13:50  

kinga19981024

ale fajny..

 |  24.11 o 19:11  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: