Renowacja obcasów!
Polubili:
LadyDiana
EfektMotylka
aishaash
DariaMagiera
kyriellen
anivla
hakunamatata15
becia90
Mycha1755
Mags99
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:














hakunamatata15
świetny pomysł , tylko zeby pxniej nie odpadało ;/
ema155
mega!
LadyDiana
ale super pomysl, ze ja na to nie wpadlam... mam takie swoje ulubione szpilki z Aldo, sporo mnie kosztowaly i bardzo ubolewalam nad tym ze juz sie tak strasznie obcasy pozdzieraly ze nie moge w nich chodzic, ale widze ze jest sposob zeby je uratowac :))
krzeszus
tu jest krok po kroku jak zrobić :) www.youtube.com/watch?v=Gip6-fNEX4Y&feature=plcp
AnnaZgoliska
Jak??? Czym??