Więcej zszywek z tablicy

Rozmowy

XDD
Romantyczny wierszyk. Pozdr...
XDD
:))
Uwielbiam tego typu śmieszk...
Fajny pomysł na walentynki :)
Niegrzecznie ;p
Rozmowa C=
IguanaaCi

IguanaaCi

Dodane 27.05 o 8:49
Obserwuj
Rozmowa C=

Rozmowa C=

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: