Ściana płaczu
Polubili:
Eddis
Olalalala
Asia_love
milutkaa
dariag49
nhoran
wiki261101
Hope_xx
rabarbar00
kiniusiam
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























ciastkoo99
próbowałam kiedyś ale kolano mnie bardzo przy tym bolało , bo od roku mam problem z kolanem :/
ilovereggaeandyou
musze sprobowac :D