Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Idealne
Śliczna :)
wilk
Może na wesele?
Idealna!
Jak z baśni 1000 i jednej n...
kujonica93

kujonica93 od majcia11

Dodane 31.05 o 20:34
Obserwuj

Śliczna :)

Zgłoś naruszenie

tana

Piękna :) Chętnie bym ją wzięłą na poprawiny :)

 |  6.10 o 22:20  

AugustPerfect

no to jak na suknię ślubną nie jest tak źle ;)

 |  22.07 o 22:30  

floeeee7

wcale nie jest tak droga :) na allegro 800zl allegro.pl/suknia-slubna-koronka-krotka-alasherri-hit-2014-i4397358605.html

 |  22.07 o 19:56   Pokaż odpowiedzi

CompiegneArt

w Polsce jest nietety droga - ale piekna !

 |  5.06 o 21:53  

AugustPerfect

piękna jest ;) też bym chyba mogła iść w takiej do ślubu...

 |  28.05 o 11:57  

_Zana_

ja to bym w takiej do ślubu poszła... jetem niska i najprawdopodobniej jak będę brać ślub to własnie w krótkiej

 |  28.05 o 11:03   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: