Więcej zszywek z tablicy

Mój Styl

...
*-*
....
....
Dosłownie 'bajeczn...
...
...
...
:):):)
...
...
...
...
.,,bbvb
...
burgund
jesień!
...
wooow !
...
szalik <3
oj tak !
piękna !
.....
...
...
Marysia99

Marysia99 od edus87

Dodane 5.08 o 14:33
Przypięte z śliczny płaszczyk
Obserwuj

śliczny płaszczyk

Polubili: desacuerdo 13Beata
Zgłoś naruszenie

13Beata

Bardzo ładny :) za ile go kupiłaś ? :)

 |  22.09 o 9:56  

Lina262

bardzo podobne są w h&m, w różnych kolorach :)

 |  21.09 o 20:07  

Amania

<3 jeszcze na ta porę bomba ! gdzie można dostać ;)??

 |  17.09 o 18:03  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: